zondag 7 juli 2013

Teamtreffen zomer 2013

En het is zomer. Yes, met de laptop in de tuin. Bijkomen van een paar ontzettend gave dage. Ik zal er de komende dagen wat over vertellen. Eerst ons teamtreffen. Gisteren een fantastisch leuke dag met ons team. Heerlijk in de achtertuin, onder de parasol. Ontspannen kletsen, kennismaken (ja er blijven nieuwe bij komen!),eten, drinken, swappen/ruilen, lachen en O Ja, origami voor gevorderden. Daarover zal ik een aparte blogpost maken. Zodat jullie ook kunnen freubelen voor gevorderden met een naar mijn mening super leuk resultaat.

Gewoon maar wat foto’s om een beetje van de sfeer te proeven. Een klein kijkje in de keuken van ons team. En natuurlijk wat foto’s van de swaps die we gedeeld hebben.

IMG_1040IMG_1039

Geen opmerkingen:

Een reactie posten